Agencja marketingowa z Poznania

Czym się zajmujemy?

Logo Inmarketing

Jesteśmy agencją marketingową z Poznania, która specjalizuje się w marketingu internetowym. Naszą ideą jest skuteczne działanie poprzez docieranie z reklamą do właściwych odbiorców, w ten sposób zwiększamy sprzedaż i zyski klientów. Nasza oferta współpracy skierowana jest do przedsiębiorców oraz managerów poszukujących skutecznych i kreatywnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego, w tym: pozycjonowania, reklamy internetowej, badań user experience, analizy rynku, tworzenia i obsługi witryn internetowych.

Posiadamy doświadczenie w zakresie kampanii lokalnych i ogólnopolskich, a także zagranicznych. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu tworzenia stron internetowych i landing pages oraz ich pozycjonowania i optymalizacji (SEO).

Prowadzimy także efektywne działania reklamowe w social media i komunikatorach internetowych. Specjalizujemy się w reklamie na facebooku, instagramie, linkedinie, pintereście oraz w reklamie facebook. Tworzymy kampanie na miarę Twoich potrzeb – są to kampanie tekstowe w wyszukiwarce, reklamy graficzne (banerowe), reklamy video (w google ads/adwords), działamy na rynku artykułów sponsorowanych oraz influence marketingu.

Nasza agencja marketingowa z Poznania zapewnia także kompleksową obsługę e-mail marketingu, w tym budowania zaawansowanych automatyzacji. Z zakresu marketingu i analizy biznesowej możemy przygotować dla Ciebie analizy popytowe na usługi i produkty, strategie marketingowe i contentowe, branding, projekty graficzne oraz ochronę wizerunku w sieci.

Jak działamy?

Analiza potrzeb

Na pierwszym spotkaniu określamy cele i potrzeby klienta. Zaczynamy od wypełnienia briefu, aby poznać Twoją firmę i oczekiwania.

Przygotowanie oferty

Przygotowana oferta uwzględnia wszystkie potrzeby naszych klientów. Dokument, który otrzymuje od nas klient zawiera informacje oraz szczegółowy podział środków wykorzystanych podczas kampanii.

Tworzenie strategii

W zależności od projektu i wybranych usług, przygotowujemy kompleksową strategię w postaci dokumentu lub po prostu spisujemy plan działań. Kreujemy rozwiązania problemów i koncepcje zgodne z wizerunkiem Twojej firmy, chyba że… chcesz go zmienić.

Realizacja działań

Tworzymy kampanie reklamowe i kreacje, planujemy działania i doradzamy. Stosujemy się do uwag klienta i wprowadzamy w życie jego wizje.

Optymalizacja kampanii

Na bieżąco monitorujemy efekty naszych działań, testujemy i wdrażamy udoskonalenia. Tworzymy okresowe raporty dla klientów, dzięki którym mogą obserwować przebieg kampanii.

Osiągnięcie celu

Gdy zrealizujemy zamierzone cele, stawiamy sobie kolejne. Cenimy sobie długofalową współpracę i trwałe relacje z klientami.

Co nas wyróżnia?

Pracujemy na partnerskich relacjach

Nasza agencja marketingowa z Poznania pragnie być dla klienta zaufanym konsultantem i specjalistą w dziedzinie marketingu. Naszym celem jest doradzanie klientowi działań, które pozwolą mu najefektywniej wykorzystać budżet. Jako specjaliści w swoim fachu wiemy najlepiej jak to zrobić i nie pozwolimy, by Twoje pieniądze zostały źle ulokowane.

Uczymy się dla Ciebie

Standardy świata wirtualnego potrafią szybko się zmieniać – my podążamy za aktualnościami. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę, doskonalimy nasze umiejętności i zawsze jesteśmy na bieżąco.

Lubimy grać w otwarte karty

Znając Twój budżet, tworzymy dla Ciebie kilka wariantów kampanii. Przygotujemy dla Ciebie najlepiej dopasowaną ofertę, skrojoną idealnie do Twoich potrzeb.

Chcemy Cię lepiej poznać

Zależy nam, by zrozumieć profil i zakres Twojej działalności, poznać dobrze produkty lub usługi, które oferujesz. Chcemy znać Twoje obawy i plany. Uniwersalne rozwiązania nie istnieją, a to pomoże nam lepiej dopasować działania do specyfiki Twojego biznesu i Twoich odbiorców i zwiększać skuteczność działań.

Nie składamy obietnic bez pokrycia

Zaczynając współpracę, określamy horyzont czasowy działań, budżet, aktualny stan marketingu firmy i na tej podstawie przedstawiamy przewidywane efekty.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

  • Opiekuna projektu i osobę kontaktową.
  • Doświadczony zespół, w tym szerokie grono specjalistów, którzy wesprą lub zastąpią Twój dział marketingu.
  • Cykliczne spotkania lub wideokonferencje.
  • Bezpieczeństwo danych.
  • Czasowe raporty i podsumowania działań.
  • Kompleksową obsługę w zakresie marketingu i analizy biznesowej.
  • Dostępy do kont reklamowych i wgląd w rozkład budżetu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą klienta, Jakubem Wojciechowskim +48 505699621 lub e-mailowo na [email protected]

    jakub wojciechowski agencja inmarketing kontakt